Special Nu-Form 7" Beige Support Belt 3-1/8" Belt Ring 1-1/2" From Bottom 48" Overall Length Left, 2X-Large 79BG6444U48OL-Each
SKU:
79BG6444U48OL-Each
Quantity:
Product Description
Special Nu-Form 7" Beige Support Belt 3-1/8" Belt Ring 1-1/2" From Bottom 48" Overall Length Waist 47"-52" Left, 2X-Large, Cool Comfort Elastic.