Special Nu-Form Support Belt 3-1/8" Belt Ring Placed 1-1/2" From Bottom 50" Overall Length With 4" Single Layer Aux Rear, 9" Wide, Right, 2X-Large 796469U50OLXS4-Each
SKU:
796469U50OLXS4-Each
Quantity:
Product Description
Special Nu-Form Support Belt 3-1/8" Belt Ring Placed 1-1/2" From Bottom 50" Overall Length With 4" Single Layer Aux Rear, 9" Wide, Right, Contoured, 2X-Large, Cool Comfort Elastic.